Me portretin e veçantë familjar, Vjosa Osmani uron Vitin e Ri: Gëzuar!

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, ka uruar Vitin e Ri 2024

“Viti 2024 qoftë i mbushur me shëndet, dashuri, suksese dhe shkëlqim në të gjitha fushat. Gëzuar”, ka shkruar Osmani në Facebook.

Ajo ka publikuar edhe një portret familjar./vizionplus.tv

Share.

Leave A Reply

Exit mobile version